טיול יומי ברומניה - טעימה מהנופים המדהימים של רומניה וביקור באתרים הפופולרים


בטיול יומי ניקח אותכם לטעום מנופיה הקסומים של רומניה באזור ההרים הקרפטים כולל ביקור בעיירות הידועות ובטירות המוכרות. ניתן לשלב טיול טרקטורונים או רייזרים בקיץ ואופנועי שלג בחורף. 
כל הטיולים מתקיימים עם נהגים מקצועיים ומנוסים עם רכבים חדשים וממוזגים ובעלי כל האישורים הדרושים להסעת נוסעים לטיול ברומניה. סוג וגודל הרכב הינו לפי מספר הנוסעים.


טיול קלאסי- סיניה, בראן, בראשוב: המסלול כולל הגעה ליעדים הפופולרים ברומניה: טירת דרקולה המפורסמת בעיירה בראן, שוק האיכרים למרגלות הטירה, ארמון פלש המפורסם בעיירת הנופש והסקי סיניה, העיר בראשוב ובה המדרחוב המפורסם, בית הכנסת הגדול, הרחוב הצר ביותר באירופה, מסעדת הציידים ועוד. אורך הטיול הוא בערך 10 שעות.
המחירים נעים בין
40 ל-60 יורו לאדם, תלוי במספר הנוסעים ברכב ותלוי אם הנהג/מדריך הינו דובר עברית או לא.


טרקטרונים/רייזרים/אופנועי שלג: אתר הרכיבה על טרקטרונים/רייזרים/אופנועי שלג נמצא בעיירה אזוגה בין סיניה לבראשוב, בערך שעה וחצי/שעתיים נסיעה מבוקרשט. בקיץ ניתן לרכב על טרקטרונים ורייזרים (בד"כ מאי עד דצמבר) ובחורף ניתן לרכב על אופנועי שלג (בד"כ בינואר עד אפריל). ניתן ליסוע ישירות לעיירה אזוגה ולאחר הרכיבה לחזור לבוקרשט (טיול קצר, בערך 6 שעות) וניתן גם לשלב ביקור בעיירת הנופש והסקי סיניה, לבקר שם בארמון פלש (ללא כניסה לארמון) או/וגם לעלות ברכבל לגובה 2000 מטר בהר של אתר הסקי (טיול יומי, בערך 8 שעות).
מספר שעות הרכיבה הוא לשיקולכם. מחיר לשעה: טרקטורון 32 יורו, רייזר 60 יורו, אופנוע שלג 60 יורו+ 5 יורו כל רכב עבור חליפת רכיבה וכפפות. המחיר הוא לכלי, כלומר אם רוכבים 2 על כלי אז מחיר הכלי מתחלק בין 2 הרוכבים.


טיול יומי למכרות המלח + סיניה: ירידה למכרות המלח המדהימות 100 מטר מתחת לאדמה- 45 יורו לאדם.
המחיר הינו לאדם ברכב טיולים חדש של 8 מקומות. אתם יכולים לבחור בין נהג רומני (דובר אנגלית) לבין נהג ישראלי.
המחיר אינו כולל כניסה לטירות, עליה ברכבל וארוחות במסעדות (המחירים של כל אלו נמוכים מאוד).
השירותים שלנו: טיולים אתגריים ברומניה, טיולי משפחות ברומניה, טראקים ברומניה, טיולי שטח ברומניה, טיולי טבע ברומניה, טיול יומי ברומניה, טיול סקי ברומניה, חופשת סקי ברומניה, טיול לבודדים ברומניה, טיול לקבוצות ברומניה, מסלולי טיולים ברומניה, מדריכי טיולים ברומניה, טיול רומניה, טיולים רומניה, טיול ברומניה, טיולים ברומניה.