חיי הלילה והמועדונים ברומניה הם מהטובים בעולם. בעמוד זה מופיעים המועדונים המובילים והמומלצים ביותר. חשוב לדעת שקיימים מועדוני חורף ומועדוני קיץ. המועדונים הפעילים בחורף ניסגרים בקיץ ולהיפך. כמו כן בקיץ יש למועדונים הגדולים מועדון מקביל בעיר החוף ממאיה ומרבית הפעילות מתרכזת שם. מועדונים ברומניה נפתחים ונסגרים כל הזמן. לעיתים המועדונים סגורים בשל חגים, אירועים פרטיים או הופעות בתשלום,
לכן מומלץ להיות בקשר איתנו לפני ההזמנה ולצורך ההזמנה. הישיבה במועדונים ברומניה היא בשולחנות שיש להזמין מראש. 
שולחנות למועדונים ניתן להזמין דרכנו (שירות חינם) על מנת לקבל מיקום טוב במועדון ולהבטיח כניסה. ללא שולחן אין מקומות ישיבה במועדונים. 

 

שולחנות במועדונים: בהזמנת שולחן במועדון צריך להתחייב על הזמנת שתיה ב-1000 ליי לפחות. בהזמנת שולחן VIP ההתחייבות היא על 2000 ליי רק במועדון פרינסס ההתחייבות היא חצי מחיר (500/1000). בשולחן רגיל אפשר להזמין גם וודקות סטנדרטיות כגון אבסולוט, פינלנדיה וכו' והמחירים נעים בין 250 ל-500 ליי (ש"ח) לבקבוק. בשולחן VIP אפשר להזמין רק בקבוקי פרימיום כגון גרייגוס, בלוודר וכו'. המחירים החל מ-580 ליי(ש"ח) לבקבוק 0.7. 
מחיר הבקבוק לא כולל את התוספות! רד בול-15 ליי, תפוזים/קרנבריס/תפוחים- 40 ליי 1 ליטר. 
*חשוב לדעת: השולחנות שמורים עד שעה 0:30 בלבד ולכן יש להגיע מוקדם. אחרי 0:30 השולחנות על בסיס מקום פנוי בלבד.

*בהזמנת שולחן דרכנו אתם מקבלים מיקום טוב, יחס מיוחד עם פתרון בעיות ואתם מוגנים מרמאויות או 'טעויות' בחשבון. 
*בהזמנת חבילת רווקים בייסיק וגולד הסכום מינימום בשולחן כבר משולם מראש.
לא לתת לנהגי מוניות להזמין לכם שולחנות ובטח לא לבוא איתכם לכניסה של המועדון! הם מרוויחים עליכם עמלות ואתם לא תקבלו את השולחן שאנחנו הזמנו עבורכם שהוא במיקום טוב יותר! גברים שימו לב: נהג שמציע לכם בנות בשולחן רק רוצה שתיגמר לכם השתיה ותזמינו עוד ואז הוא ירוויח יותר!
 מחיר ממוצע של בקבוק: סקיי, סמירנוף, פינלנדיה- 250-350 ליי, בלוודר, סירוק 0.7- 580 ליי, 1.75- 1700 ליי, גרייגוס לא קיים בכל המועדונים, בקבוק  מתחיל ב-600 ליי. הבקבוקים 

 
אזהרות והתראות (מועדונים ומוניות):
*נהגי מוניות שאומרים לכם שהמועדון סגור או לא טוב וממליצים על מקום אחר- הם מקבלים עמלות ממועדון מסויים.
*לא לתת לנהגי מוניות להכנס איתכם למועדונים כי הם מקבלים עמלות על חשבונכם.
*בהזמנת שולחן במועדון דרכנו יש להגיד בכניסה שיש לכם שולחן על שימכם מעידן. ככה תקבלו את השולחן שהוזמן עבורכם וידעו שאתם לקוחות 'מוגנים'.

להזמנת שולחנות סמסו שם ומספר אנשים לוואטס אפ  0524-524-524 (השירות בחינם) מידע נוסף בתחתית העמוד ובקישור הבא:
להמלצות מועדונים לפי ימים, מידע וטיפים ליחצו על הלינק 

פרינסס Princess: מועדון מצויין שנמצא באזור מגורי הסטודנטים ולכן הקהל שלו הוא בעיקר סטודנטים שבאים לבלות במחירים זולים יותר מהמועדונים האחרים. פעיל בימים רביעי חמישי שישי שבת בחורף בלבד (עד יוני) ובקיץ רק בימי חמישי. בימי חמישי אנחנו עושים שם ליין מסיבות מיוחד לישראלים. נכון להיום זה המועדון הכי חזק לישראלים בימי חמישי והיחיד שפתוח ביום הזה ויש גם שירים ישראלים. פעיל גם בקיץ. במועדון הופעות של רקדניות ואנימטורים. הישיבה במועדון היא בשולחנות והבמה במרכז. מינימום הזמנה בשולחן 740 ליי ובשולחן ויאיפי 1500 ליי.  בחלק מהימים הכניסה היא בתשלום 50 ליי.
להזמנות: וואטס אפ 0524-524-524 
תפריט
 
להזמנת שולחנות במועדונים סמסו את השם שלכם ומספר אנשים לוואטס אפ 0524-524-524 (השירות בחינם)
 
קאיו Kayo: מועדון הקיץ החדש של הבמבו. נמצא על האגם בפארק הרסטרו, האזור היוקרתי של בוקרשט. פעיל רק בקיץ יוני עד ספטמבר בימים חמישי, שישי, שבת. מינימום הזמנה בשולחן רגיל 1100 ליי ובשולחן ויאיפי 2000 ליי. יש סלקציה בכניסה וקוד לבוש. בשעות היום עד השעה 23:00 המקום הינו מסעדה יוקרתית.
להזמנת שולחנות למועדון: וואטס אם 0524-524-524 

 
במבו Bamboo: הבמבו המקורי היה אחד מהמועדונים היוקרתיים ביותר בבוקרשט אבל הוא נישרף ועבר למיקום של ה Le gaga לשעבר. פעיל בימים שישי שבת. במועדון במות חשמליות עם הופעות של רקדניות.
מינימום הזמנה בשולחן רגיל 1100 ליי, בשולחן וי.אי.פי 2000 ליי. ללא הזמנת שולחן הכניסה למועדון בתשלום 50 ליי. 
מחירי בקבוק וודקה החל מ-300 ליי. להזמנת שולחנות צרו קשר בוואטס אפ 0524-524-524. תפריט
 
חיי לילה בוקרשט, חיי לילה רומניה, חיי לילה בבוקרשט, חיי לילה ברומניה, מועדונים בוקרשט, מועדונים רומניה, מועדונים בבוקרשט, מועדונים ברומניה, מסיבות בוקרשט, מסיבות רומניה, מסיבות בבוקרשט, מסיבות ברומניה, רווקים בוקרשט, רווקים רומניה, לילה בוקרשט, לילה רומניה, מסיבות רווקים,
מועדון חשפנות, מועדוני חשפנות, strip club, strip clubs, striptease, gentleman club, buddhist, מועדון חשפנות, חשפנות בוקרשט, חשפנות בבוקרשט, חשפנית, חשפניות, מועדון בוקרשט, מועדונים בוקרשט, במבו, בואה, פייס, face, פרינסס, שולחן במועדון, מועדון בוקרשט, חיי לילה בוקרשט
בואה Boa: מועדון גדול ויוקרתי הפועל בחורף בלבד (אוקטובר-יוני) בימים שישי שבת. הבואה הוא באותו קונספט כמו שאר המועדונים הגדולים. מינימום הזמנה בשולחן רגיל 1000 ליי, שולחן ויאיפי 2000 ליי.
המועדון ידוע בזכות העיצוב המדהים שלו, הסאונד וההופעות המיוחדות והרקדניות שנותנות show על הבמה המרכזית. להזמנת שולחנות צרו קשר בוואטס אם 0524-524-524.  תפריט

 
פייס FACE: המועדון הכי גדול והכי מפואר בבוקרשט. פעיל בימים שישי שבת. מינימום הזמנה בשולחן רגיל 1000 ליי ובשולחן ויאיפי 2000 ליי. במוצ"ש המחיר גבוה יותר ב 500 ליי. הכניסה למועדון בימי שישי היא חינם בהזמנת שולחן. ללא שולחן 50 ליי. במועדון יש סלקציה וקוד לבוש אלגנט. אין כניסה בלבוש פשוט ונעלי ספורט.
במועדון הופעות כל הלילה של רקדניות מהממות ואנימטורים ובהחלט שווה לבקר שם לילה אחד בשביל החוויה. להזמנת שולחנות צרו קשר בוואטס אפ 0524-524-524.  תפריט

 

נובה Nuba: מועדון קיץ יוקרתי מול האגם בפארק הרסטרו, האזור היוקרתי של בוקרשט. המועדון הינו פתוח תחת כיפת השמים. מינימום הזמנה בשולחן רגיל 1000 ליי ובשולחן ויאיפי 2000 ליי. יש סלקציה בכניסה וקוד לבוש ולא מאפשרים לכל אחד להזמין שולחן. המקום מעדיף לקבל קהל מקומי ולא תיירים.
 

המועדונים פלייר וצ'אבו כבר לא קיימים

בודהיסט Buddhist: מועדון חשפנות אקסקלוסיבי Exclusive gentleman club. במועדון יש מעל 25 חשפניות יפהפיות שמתחלפות על הבמה במופעי חשפנות. כניסה למקום 200 ליי כולל שתיה חופשית ללא הגבלה (לא כולל משקאות פרימיום). ניתן להזמין את הבנות לריקוד פרטי תמורת קוקטייל ב 100 ליי וניתן לעבור לאזור פרטי עם ריקוד פרטי 45 דקות ב 300 ליי. כמו כן המקום מציע שירות בודי מסאז' בחדרים.
אנחנו מארגנים לשם הסעות חינם מהמלון וריקוד ראשון בשווי 100 ליי מתנה! (לקבוצות של 6 ומעלה).
כתובת: שדרות רג'ינה אליזבתה 54 בוקרשט  Bulevardul Regina elisabeta 54 Bucharest
אם מגיעים במונית יש להזמין אך ורק דרך אפליקציה או UBER אחרת הנהג מונית יקבל עמלה על חשבונכם.

www.thebuddhist.ro