לימוזינה עם חשפניות: הדיל הכי משתלם בבוקרשט מבחינת חשפנות! נסיעה של שעה בלימוזינה פרטית עם חשפניות. הנסיעה יכולה להיות מהשדה תעופה למלון או מהמלון למועדון או כל מקום אחר. הנסיעה כוללת שמפניה, שתיה קלה, מוסיקה ישראלית/לועזית. מבחינת מופע חשפנות זה הדיל הכי משתלם ברומניה והיחס מחיר תמורה הוא השווה ביותר! יש לימוזינות בכל הגדלים עד 18 אנשים. מחירון לימוזינות. לפרטים והזמנות צרו קשר.
 
וילות מסיבה פרטית: בבוקרשט יש מספר וילות שמציעות מסיבה פרטית עם בנות יפהפיות שהן גם חשפניות וגם עושות בודי מסאז' אירוטי. המסיבה כוללת מוסיקה, אלכוהול, מופע חשפנות ומסאז'. בוילה אחת גם מציעים לכם מסיבת ברביקיו עם בשרים על האש, שתיה ואלכוהול יחד עם כל הבנות כולל חשפנות ובודי מסאז'.
בכל הוילות חדרים פרטיים לבודי מסאז'. בכל וילה יש חבילה אחרת במחירים שונים ובהתאמה אישית למספר החוגגים ורצונם. לפרטים צרו קשר בוואטס אפ 0524-524-524.
 
מועדוני חשפנות: בבוקרשט יש המון מועדוני חשפנות אך רובם לא טובים והם סתם מלכודת כסף.
הקונספט של המועדוני חשפנות ברומניה שונה מהארץ והמחיר לריקוד פרטי מתחיל ב-100 ליי. המועדון חשפנות המומלץ והנחשב ביותר בבוקרשט הוא הבודיסט Buddhist cigar club.
כתובת: שדרות רג'ינה אליזבטה 54 בוקרשט Bulevard Regina elizabeta 54 Bucharest.

עלות כניסה 200 ליי עם שתיה חופשית כולל בקבוקים. כניסה עם צמיד vip דרכנו 100 ליי בלבד.
המקום מארגן הסעות חינם מהמלון. יש להזהר מהמלצות של נהגי מוניות היות והם מקבלים עמלות ממקומות מסויימים והעמלות הן על חשבונכם! 
 
וילות מסאז'ים: בבוקרשט קיימות מאות וילות של בודי מסאז' (מסאז' אירוטי). בחלק מהוילות הטיפול הוא מקצועי מאוד ובחלק מהוילות המילה מסאז' היא רק מילת קוד לדברים אחרים. על מנת להגיע למקומות הטובים, החוקיים והמקצועיים באמת מומלץ להתייעץ איתנו ולא להקשיב לשמועות, סיפורים או המלצות של נהגי מוניות שרק מרוויחים עליכם עמלות. אנחנו ניקח אותכם למקומות המקצועיים ביותר שבו תקבלו בודי מסאז' (מסאז' אירוטי) אמיתי, מקצועי ובמחיר סביר.
 
 השירותים המפורטים בעמוד זה אינם כוללים שירותי מין. כל המקומות הינם מקומות מסודרים ונקיים הפועלים על פי חוק.
מסאז' בוקרשט, מסאז' רומניה, מסאז' אירוטי, בודי מסאז', מסאז בוקרשט, מסאז רומניה, מסאז אירוטי, בודי מסאז, סיקרט גארדן, מסאז' בבוקרשט, מסאז' ברומניה, שירותי מסאז', וילה מסאז', חשפנות בוקרשט, חשפניות בוקרשט, מועדון חשפנות בוקרשט, לימוזינה בוקרשט, לימוזינה חשפנית, חשפנית מסאז'