נדלן ברומניה/ נדלן בבוקרשט: בעמוד זה תמצאו דירות למכירה במרכז בוקרשט המומלצות לקניה כהשקעה עם תשואה גבוהה.

למה לקנות נדל"ן ברומניה? מאז המשבר הכלכלי העולמי בסוף שנת 2008 מחירי הנדלן ברומניה נישארו נמוכים מאוד אך בשנתיים האחרונות קיימת מגמת עליה ולכן זהו זמן מצויין לרכוש דירות ונכסים להשקעה. כיום ניתן להגיע ברומניה לתשואות של בין 7 ל-12 אחוז בשנה!
ההתמחות שלנו היא נדלן במרכז בוקרשט, דירות סטודיו עד שלושה חדרים.  

מי אנחנו: אנו חברת ניהול ואיתור נכסים שיושבת ברומניה ומנהלת נכסים שלנו ושל משקיעים. אנו חיים ברומניה וקונים ומוכרים דירות ובניינים בבוקרשט, בעיקר במרכז. אנו בעצמנו מחזיקים דירות להשקעה במרכז בוקרשט ולכן מציעים לכם רק דירות שהיינו מעוניינים לרכוש בעצמנו. 
אנו נותנים ליווי מלא בתהליך הרכישה כולל שירות של עורך דין ונוטריון וגם שירותי ניהול למי שמעוניין.
חשוב לציין שהסטנדרטים של מראה הדירה ברומניה שונה מהסטנדרטים בארץ ולכן גם אם הדירה לא לטעמכם יש להתייחס אליה כנכס מניב והשקעה נטו, ולא כדירה שהייתם רוצים לגור בה. השוכרים הם בעיקר רומנים וגם סטודנטים ישראלים.

תהליך הרכישה: תהליך הרכישה הוא פשוט מאוד ומבוצע בפיקוח נוטריון המאושר ע"י המדינה. הדירות נרשמות בטאבו על שם הקונה שיכול להיות גם אזרח זר. הקרקע של הדירה יכולה להיות רשומה רק על שם אזרח רומני או אזרח זר המחזיק דרכון אירופאי. רישום הקרקע רלבנטי אך ורק במקרה שהבניין מתמוטט ברעידת אדמה. ניתן לפתוח חברה ברומניה בתהליך פשוט מאוד ולרשום את הקרקע על שם החברה. 
מס רכישה- 0%. מס מכירה- 3% משווי הדירה כפי שמופיע בחוזה מכירה.

אז איך מתקדמים? אם אתם רציניים לגבי רכישת דירה בבוקרשט ויש לכם את סכום הכסף זמין בחשבון אתם מוזמנים להגיע לבוקרשט לפגישה איתנו וסיבוב לראות דירות רלבנטיות. אם אתם חדשים בתחום אז מומלץ שקודם תעשו שיעורי בית בנושא ורק אז תיצאו עימנו קשר.דירות טובות בבוקרשט נמכרות מהר מאוד ולכן אנו נמנעים מלעדכן כאן את כל הדירות למכירה. אם אתם רציניים לגבי רכישת דירה ברומניה אתם מוזמנים לתאם איתנו תאריך הגעה לפגישת היכרות וסיור דירות.
 

נדלן ברומניה, נדלן בבוקרשט, נדל"ן ברומניה, נדל"ן בבוקרשט, נדלן רומניה, נדלן בוקרשט, דירות רומניה, דירות בוקרשט, נדל"ן רומניה, נדל"ן בוקרשט

מנכ"ל רומניה VIP בערוץ 10: