חיי הלילה והמועדונים ברומניה הם מהטובים בעולם. בעמוד זה מופיעים המועדונים המובילים והמומלצים ביותר. חשוב לדעת שקיימים מועדוני חורף ומועדוני קיץ. המועדונים הפעילים בחורף ניסגרים בקיץ ולהיפך. כמו כן בקיץ יש למועדונים הגדולים מועדון מקביל בעיירות החוף ומרבית הפעילות מתרכזת שם. מועדונים ברומניה נפתחים ונסגרים כל הזמן. לעיתים המועדונים סגורים בשל חגים, אירועים פרטיים או הופעות בתשלום,
לכן מומלץ להיות בקשר איתנו לפני ההזמנה ולצורך ההזמנה. הישיבה במועדונים ברומניה היא בשולחנות שיש להזמין מראש. 
שולחנות למועדונים ניתן להזמין דרכנו (שירות חינם) על מנת לקבל מיקום טוב במועדון ולהבטיח כניסה. ללא שולחן אין מקומות ישיבה במועדונים. 

 

שולחנות במועדונים: פירוט מלא בעמוד 'לאן לצאת'.

בילויים לגברים בלבד: לחץ כאן

 
אזהרות והתראות (מועדונים ומוניות):
*נהגי מוניות שאומרים לכם שהמועדון סגור או לא טוב וממליצים על מקום אחר- הם מקבלים עמלות ממועדון מסויים.
*לא לתת לנהגי מוניות להכנס איתכם למועדונים כי הם מקבלים עמלות על חשבונכם.
*בהזמנת שולחן במועדון דרכנו יש להגיד בכניסה שיש לכם שולחן על שימכם מעידן ולציין את השם שלכם. ככה תקבלו את השולחן שהוזמן עבורכם וידעו שאתם לקוחות 'מוגנים'. אנחנו זמינים לכם גם בלילות לכל בעיה.


להזמנת שולחנות סמסו לנו את שם המועדון, השם שלכם ומספר אנשים, לוואצאפ  0524-524-524. השירות בחינם! מידע נוסף בתחתית העמוד ובקישור הבא:  להמלצות מועדונים לפי ימים, מידע וטיפים ליחצו על הלינק 


להזמנת שולחנות במועדונים סמסו לנו לוואצאפ 0524-524-524 (השירות בחינם)
 

קאיו Kayo: מועדון הקיץ של הבמבו. נמצא על האגם בפארק הרסטרו, האזור היוקרתי של בוקרשט. פעיל כל השנה בימים שישי שבת. מינימום הזמנה בשולחן רגיל 1000 ליי ובשולחן ויאיפי 2000 ליי. יש סלקציה בכניסה וקוד לבוש. בשעות היום עד השעה 23:00 המקום הינו מסעדה יוקרתית.
להזמנת שולחנות למועדון: וואצאפ 0524-524-524. השירות הינו חינם

 
חיי לילה בוקרשט, חיי לילה רומניה, חיי לילה בבוקרשט, חיי לילה ברומניה, מועדונים בוקרשט, מועדונים רומניה, מועדונים בבוקרשט, מועדונים ברומניה, מסיבות בוקרשט, מסיבות רומניה, מסיבות בבוקרשט, מסיבות ברומניה, רווקים בוקרשט, רווקים רומניה, לילה בוקרשט, לילה רומניה, מסיבות רווקים,
מועדון חשפנות, מועדוני חשפנות, strip club, strip clubs, striptease, gentleman club, buddhist, מועדון חשפנות, חשפנות בוקרשט, חשפנות בבוקרשט, חשפנית, חשפניות, מועדון בוקרשט, מועדונים בוקרשט, במבו, בואה, פייס, face, פרינסס, שולחן במועדון, מועדון בוקרשט, חיי לילה בוקרשט

בואה Boa: מועדון גדול ומפואר הפועל בחורף בלבד (אוקטובר-יוני) בימים שישי שבת. מינימום הזמנה בשולחן רגיל 1000 ליי ובשולחן ויאיפי 2000 ליי. מאחורי הבואה הם פתחו מועדון חדש בשם קונג שפעיל כל השנה. מדובר במסעדה מאוד יוקרתית עם הופעות ומסיבה החל מהשעה 22:00. 
 

פייס FACE: המועדון הכי גדול והכי מפואר בבוקרשט. פעיל בימים שישי שבת. הכניסה הינה בהזמנת שולחן בלבד. במועדון יש סלקציה וקוד לבוש. אין כניסה בלבוש פשוט ונעלי ספורט. כניסה 100 ליי (דרכנו 50 ליי) ושולחן 500 יורו עם בקבוק 1.75 + 10 רדבולים ופלטת אוכל גדולה. פירוט מלא בעמוד 'לאן לצאת'. במועדון הופעות כל הלילה של רקדניות מהממות ואקרובטיות ובהחלט שווה לבקר שם לילה אחד בשביל החוויה.
להזמנת: וואטסאפ 0524-524-524. השירות הינו חינם. תפריט  

 

נובה Nuba: מועדון יוקרתי מול האגם בפארק הרסטרו, האזור היוקרתי של בוקרשט. יש מיקום קיץ פתוח ומיקום חורף סגור. המקום עם עיצוב יוקרתי אך ללא הופעות, מסכים ואפקטים של מועדונים גדולים. מינימום הזמנה בשולחן רגיל 1000 ליי ובשולחן ויאיפי 2000 ליי. יש סלקציה קשה בכניסה וקוד לבוש ולא מאפשרים לכל אחד להזמין שולחן או להכנס. גם אם יש לכם הזמנה הם לא תמיד מאפשרים להכנס ולכן הפסקנו לשתף איתם פעולה. לא מכניסים קבוצות של גברים ולא אוהבים ישראלים. המקום מעדיף לקבל קהל מקומי בלבד. 
 

מועדוני חשפנות: בבוקרשט יש הרבה מועדוני חשפנות אבל רק בודדים מהם הינם אמינים ומקצועיים ולא ירמו אתכם בהם. כניסה 200 ליי עם שולחן ושתיה חופשית והופעות של רקדניות חשפניות על הבמה. כדי שרקדנית תבוא אליכם לשולחן קונים לה קוקטייל (lady drink) ב 100 ליי. ריקוד פרטי הינו בחדר פרטי (private) כשהרקדנית טופלס וזה עולה 200 ליי. אנחנו מארגנים הסעות למועדוני חשפנות חינם! וגם נותנים ריקוד ראשון מתנה לקבוצות של 5 ומעלה. כל זה כלול בחבילות מסיבות רווקים. יש לנו הסדר מיוחד עבורכם עם 3 מועדונים. לפרטים והזמנות: וואטסאפ 0524-524-524.
 

פסטיבלים והופעות: בבוקרשט מתקיימים כל שנה הרבה פסטיבלים, הופעות ומסיבות עם דיג'ייס מחו"ל.
הפסטיבלים הגדולים והמובילים: Saga, Untold, Neversea. טכנו: Sunwaves.