לימוזינה עם חשפניות: הדיל הכי משתלם בבוקרשט מבחינת חשפנות! נסיעה של שעה בלימוזינה פרטית עם חשפניות פצצות שרוקדות עליכם כל הנסיעה! הנסיעה יכולה להיות מהשדה תעופה למלון או מהמלון למועדון או כל מקום אחר. הנסיעה כוללת שמפניות ומוסיקה ישראלית/לועזית. מבחינת מופע חשפנות זה הדיל הכי משתלם ברומניה והיחס מחיר תמורה הוא השווה ביותר! יש לימוזינות בכל הגדלים עד 24 אנשים. מחירון לימוזינות. לפרטים והזמנות: וואטסאפ 0524-524-524.

מועדוני חשפנות: בבוקרשט יש הרבה מועדוני חשפנות אך רובם לא ממש טובים וחלקם הם מלכודת תיירים עם מחירים מופקעים. יש 2 מועדוני חשפנות גדולים שהם אמינים ומומלצים ודרכנו מקבלים הסעות חינם מהמלון למועדון ונציג שדואג לכם שלא יעבדו עליכם. כניסה 200 ליי כולל שתיה חופשית. המחיר לריקוד פרטי מתחיל ב-100 ליי (קונים לחשפנית Lady drink). אם רוצים שולחן vip גדול מול הבמה צריך לקנות בקבוק Beluga ב-500 ליי. בסופי שבוע המקום מלא ולכן מומלץ להזמין מקומות מראש! לפרטים, הזמנות והסעות חינם צרו איתנו קשר בוואטסאפ 0524-524-524.

וילות מסאז'ים: בבוקרשט קיימות מאות וילות של בודי מסאז' (מסאז' אירוטי). רוב המקומות הם לא ממש מקצועיים וחלקם אפילו מלכודות תיירים, בעיקר אלו שבעיר העתיקה. אנחנו מציעים לכם את הוילה הכי שווה של מסאז' אירוטי בבוקרשט. מקום חוקי, נקי, מקצועי ומסודר. 7 בנות יפהפיות, 7 חדרים מפוארים. שעה מלאה של עיסוי שמנים אירוטי מפנק בעירום מלא כולל הפי אנדינג. מחיר 350 ליי. ניתן להגיע רק בקביעת תור. באים לשם, רואים את הבנות ואם רוצים נכנסים למסאז'. לא משלמים אם לא רוצים להשאר. נמצא במרכז העיר, נסיעה קצרה מכל מלון מרכזי. שעות פתיחה: כל השבוע מ-12:00 עד 3:00 בלילה (כניסה אחרונה ב-2). רק ביום ראשון עד 2 בלילה (כניסה אחרונה ב-1). לפרטים והזמנות: וואטסאפ 0524-524-524.
 

מסאז' בוקרשט, מסאז' רומניה, מסאז' אירוטי, בודי מסאז', מסאז בוקרשט, מסאז רומניה, מסאז אירוטי, בודי מסאז, בדי מסאז, מסאז' בבוקרשט, מסאז' ברומניה, שירותי מסאז', וילה מסאז', חשפנות בוקרשט, חשפניות בוקרשט, מועדון חשפנות בוקרשט, לימוזינה בוקרשט, לימוזינה חשפנית, חשפנית מסאז', פארטי בס, party bus, limousine, bucharest, אוטובוס מסיבות, חשפנות בוקרשט, ג'נטלמן, גנטלמן, חשפנית, חשפניות, חשפנות רומניה.


האטרקציות העיקריות לגברים בבוקרשט:


שימו לב: מלא נהגי מוניות וכל מיני יחצנים למיניהם יציעו לכם ללכת לאותם המקומות. אנחנו החברה הגדולה ביותר ברומניה למסיבות רווקים ואנחנו המצאנו חלק מהשירותים הנ"ל ולכן גם שותפים בחלק מהם. זו הסיבה שאנחנו לא רק סוגרים לכם את ההזמנה אלא גם נותנים לכם אחריות, שירות וזמינות טלפונית לכל בעיה שלא תהיה. אם קיבלתם הצעה ממישהו אחר אל תתביישו להתייעץ איתנו אם זה בסדר. יש לנו יחצנים רבים ושותפים לעסק ויתכן שדיברתם גם איתם. מבצע: בסגירת כל האטרקציות המופיעות כאן תקבלו הנחה גדולה.


 

דיל חבילה: יש לנו בשבילכם חבילות בילויים משתלמות ביותר לכל החופשה בבוקרשט: חבילת רווקים
 

פארטי בס- אוטובוס המסיבות: מועדון ריקודים/ חשפנות פרטי על גלגלים. ניתן להכנס בו 50 אנשים, יש בו 26 מושבים, מערכת סאונד, תאורת מועדון, מכונת עשן, מסכי וידאו, בר ואוירה של כיף! 250 יורו לשעה. ניתן להוסיף רקדניות/ חשפניות, ניתן להוסיף חבילות שתיה של בקבוקים ועירבובים. בימי חמישי ושישי יש הסעות מהבתי מלון למועדונים הגדולים ב-10 יורו בלבד כולל משקה ראשון! קליפ: קישור
לפרטים והזמנות: וואטסאפ 0524-524-524.
 

בלונים למסיבות: 
חבילה א': 50 קפסולות + מטען (cracker) + 50 בלונים = 250 ליי.
חבילה ב': מיכל 640 גרם (ל 80 בלונים) + 50 בלונים = 300 ליי
לפרטים והזמנות: וואטסאפ 0524-524-524.