לימוזינה עם חשפניות: הדיל הכי משתלם בבוקרשט מבחינת חשפנות! נסיעה של שעה בלימוזינה פרטית עם חשפניות פצצות שרוקדות עליכם כל הנסיעה! הנסיעה יכולה להיות מהשדה תעופה למלון או מהמלון למועדון או כל מקום אחר. הנסיעה כוללת שמפניות ומוסיקה ישראלית/לועזית. מבחינת מופע חשפנות זה הדיל הכי משתלם ברומניה והיחס מחיר תמורה הוא השווה ביותר! יש לימוזינות בכל הגדלים עד 20 אנשים. לקבוצות גדולות יותר מומלץ לקחת פארטי בס. מחירון לימוזינות. לפרטים והזמנות: וואטסאפ 0524-524-524.

מועדוני חשפנות: בבוקרשט יש הרבה מועדוני חשפנות אך רובם לא ממש טובים וחלקם הם מלכודת תיירים עם מחירים מופקעים, בעיקר אלו שבעיר העתיקה. יש 2 מועדוני חשפנות גדולים שהם אמינים ומומלצים ודרכנו מקבלים הסעות חינם מהמלון למועדון ונציג שדואג לכם שלא יעבדו עליכם. כניסה 200 ליי כולל שתיה חופשית. המחיר לריקוד פרטי בשולחן מתחיל ב-100 ליי (קונים לחשפנית Lady drink). יש חדרים פרטיים לריקודים פרטיים בעירום ושירותים נוספים. בימי חמישי עד שבת אם רוצים שולחן vip גדול מול הבמה עם ספה גדולה צריך לקנות בקבוק Beluga ב-500 ליי. אם לא אז מקבלים שולחן קטן. באמצע השבוע אין בעיה לקבל שולחן גדול. קבוצות שיסגרו דרכנו שירותים נוספים יקבלו ריקוד ראשון מתנה בשווי 100 ליי (חשפנית בשולחן).
מי שמזמין לימוזינה עם חשפנית מקבל ריקוד חינם במועדון חשפנות. בחבילות מסיבת רווקים הבקבוק בלוגה+ שולחן vip+ ריקוד מתנה כלולים במחיר. בסופי שבוע המקום מלא ולכן מומלץ להזמין מקומות מראש! לפרטים, הזמנות והסעות חינם צרו איתנו קשר בוואטסאפ 0524-524-524.

מסאז' בוקרשט, מסאז' רומניה, מסאז' אירוטי, בודי מסאז', מסאז בוקרשט, מסאז רומניה, מסאז אירוטי, בודי מסאז, בדי מסאז, מסאז' בבוקרשט, מסאז' ברומניה, שירותי מסאז', וילה מסאז', חשפנות בוקרשט, חשפניות בוקרשט, מועדון חשפנות בוקרשט, לימוזינה בוקרשט, לימוזינה חשפנית, חשפנית מסאז', פארטי בס, party bus, limousine, bucharest, אוטובוס מסיבות, חשפנות בוקרשט, ג'נטלמן, גנטלמן, חשפנית, חשפניות, חשפנות רומניה.


האטרקציות העיקריות לגברים בבוקרשט:


שימו לב: אנחנו לא רק החברה הכי גדולה בבוקרשט למסיבות רווקים, אנחנו גם בעלים ושותפים בחלק מהשירותים והאטרקציות שאנו מציעים ואת חלקם אף המצאנו. זו הסיבה שאף אחד לא יכול להציע לכם מחיר טוב יותר מהמחיר שלנו, בטח לא נהגי מוניות ויחצנים/מתווכים למיניהם.
יש הרבה נהגי מוניות המחכים מחוץ לבתי המלון, המועדונים והעיר העתיקה, ומציעים לקחת אתכם לכל מיני מקומות בילוי למיניהם. חלקם נוכלים גדולים שרק רוצים להרוויח עליכם. היזהרו בעיקר מאלו המדברים קצת עברית ומשמיעים מוסיקה ישראלית. נכון שזה מגניב אבל הם לא ממש רוצים בטובתכם אלא רק בכספכם. תהיו זהירים. 
אנחנו "רומניה vip" לא רק סוגרים לכם את ההזמנה במקומות השונים ובמחירים הכי טובים, אלא גם נותנים לכם אחריות, שירות וזמינות טלפונית לכל בעיה שלא תהיה. אם קיבלתם הצעה ממישהו אחר אל תתביישו להתייעץ איתנו, אנחנו כאן בשבילכם. אגב, יש לנו יחצנים רבים ושותפים לעסק ויתכן שדיברתם גם איתם. 

דיל חבילה: יש לנו בשבילכם חבילות בילויים משתלמות ביותר לכל החופשה בבוקרשט: חבילת רווקים
 

פארטי בס- אוטובוס המסיבות: מועדון ריקודים/ חשפנות פרטי על גלגלים עם מערכות סאונד, מערכות תאורה, לייזר, עשן, מסכי וידאו, בר ואוירה מטורפת! ניתן להכנס בו 50 איש כולל 26 מקומות ישיבה. 250 יורו לשעה. ניתן להוסיף רקדניות/ חשפניות שרוקדות עליכם ללא הפסקה כל זמן הנסיעה וחוגגות יחד איתכם. ניתן להוסיף חבילות שתיה של בקבוקים ועירבובים. קליפ: קישור לפרטים והזמנות: וואטסאפ 0524-524-524.
 

בלונים/ גז  למסיבות: 
חבילה א': 50 קפסולות + מטען (cracker) + 50 בלונים = 250 ליי.
חבילה ב': מיכל 640 גרם (ל 80 בלונים) + 50 בלונים = 300 ליי.
חבילה ג': מיכל ענק 3.9 ליטר + 50 בלונים = 550 ליי.
לפרטים והזמנות: וואטסאפ 0524-524-524.

 

בודי מסאז'/ מסאז' אירוטי: וילה/ סלון מסאז' מקצועי, איכותי והגדול ביותר בבוקרשט, המציע שעה של מסאז' שמנים אירוטי מקצועי ומפנק בעירום מלא (גם אתה וגם הבחורה) כולל הפי אנדינג. בוילה 8 בנות ו-8 חדרים מפנקים. באמצע השבוע בשעות היום יש 4 בנות ואחרי 19:00 יש 8 בנות. ההגעה לשם אינה מחייבת. באים לשם, רואים את הבנות ואם רוצים משלמים ונכנסים למסאז'. נמצא במרכז בוקרשט (פיאצה רומאנה). המקום פועל כחוק ולכן אינו מציע שירותי מין וזה מה שהופך את הטיפול והמסאז' למקצועיים ומפנקים יותר. ניתן להגיע רק בהזמנת מקום (שירות חינם). שעות פתיחה: כל השבוע 13:30 עד 3:00 (כניסה אחרונה ב 2). מחיר 400 ליי. מומלץ מאוד!
לפ
רטים צרו איתנו קשר בוואטסאפ 0524-524-524 (השירות חינם).

סקסי לופט/ וילה - מסיבה פרטית: מסיבת פרטית שעתיים בוילה עם בנות פצצות, מגניבות ובראש טוב. בשעה הראשונה מסיבה עם הבנות בחדר מסיבות שיש בו מוסיקה ואורות, מקבלים שתיה וודקה רדבולים. שותים ביחד, רוקדים, מדברים, נהנים ויוצרים אינטרקציה עם הבנות. בשעה השניה מבלים בחדרים, כל אחד בחדר פרטי עם הבחורה שבחר, ומקבלים מסאז' אירוטי. מחיר הדיל 100 יורו לאדם כולל הסעות הלוך מהמלון ללופט. שעות פעילות: 20:30 עד 5 בבוקר. באמצע השבוע עד 3 בבוקר. לפרטים והזמנות: וואטסאפ 0524-524-524