לימוזינה עם חשפניות: הדיל הכי משתלם בבוקרשט מבחינת חשפנות! נסיעה של שעה בלימוזינה פרטית עם חשפניות פצצות שרוקדות עליכם כל הנסיעה! הנסיעה יכולה להיות מהשדה תעופה למלון או מהמלון למועדון או כל מקום אחר. הנסיעה כוללת שמפניות ומוסיקה ישראלית/לועזית. מבחינת מופע חשפנות זה הדיל הכי משתלם ברומניה והיחס מחיר תמורה הוא השווה ביותר! יש לימוזינות בכל הגדלים עד 24 אנשים. מחירון לימוזינות. לפרטים והזמנות: וואטסאפ 0524-524-524.
 

וילה/לופט מסיבה פרטית: שעתיים מסיבה פרטית בלופט גדול שסגור רק לכם עם בנות יפהפיות שהן גם חשפניות וגם עושות בודי מסאז' אירוטי עם הפי אנדינג. מספר הבנות לפי מספר הגברים. בשעה הראשונה יש לכם מסיבה עם הבנות כולל מוסיקה, בקבוקי אלכוהול (וודקה או וויסקי ועירבובים), ריקודים ואינטראקציה עם הבנות. בשעה השניה כל אחד יהיה בחדר פרטי עם הבחורה שהוא בחר למסאז' אירוטי מפנק עם הפי אנדינג. הסעה מהמלון ללופט כלולה בדיל. מחיר כל הדיל: 500 ליי לאדם. יש הנחות לקבוצות גדולות.
ניתן להגיע למקום רק בתיאום מראש. בימים חמישי עד ראשון המקום מלא ולכן חובה להזמין מקום מראש!
שעות פתיחה: כל השבוע מ-20:30 עד 5:00 בבוקר. לפרטים והזמנות: וואטסאפ 0524-524-524.

 

מועדוני חשפנות: בבוקרשט יש הרבה מועדוני חשפנות אך רובם לא ממש טובים וחלקם הם מלכודת תיירים עם מחירים מופקעים. יש 2 מועדוני חשפנות גדולים שהם אמינים ומומלצים ודרכנו מקבלים הסעות חינם מהמלון למועדון ונציג שדואג לכם שלא יעבדו עליכם. כניסה 200 ליי כולל שתיה חופשית. המחיר לריקוד פרטי מתחיל ב-100 ליי (קונים לחשפנית Lady drink). אם רוצים שולחן vip גדול מול הבמה צריך לקנות בקבוק Beluga ב-500 ליי. בסופי שבוע המקום מלא ולכן מומלץ להזמין מקומות מראש! לפרטים, הזמנות והסעות חינם צרו איתנו קשר בוואטסאפ 0524-524-524.
 

וילות מסאז'ים: בבוקרשט קיימות מאות וילות של בודי מסאז' (מסאז' אירוטי). רוב המקומות הם לא ממש מקצועיים וחלקם אפילו מלכודות תיירים, בעיקר אלו שבעיר העתיקה. אנחנו מציעים לכם את הוילה הכי שווה של מסאז' אירוטי בבוקרשט. מקום חוקי, נקי, מקצועי ומסודר. 7 בנות יפהפיות, 7 חדרים מפוארים. שעה מלאה של עיסוי שמנים אירוטי מפנק בעירום מלא כולל הפי אנדינג. מחיר 350 ליי. ניתן להגיע רק בקביעת תור. באים לשם, רואים את הבנות ואם רוצים נכנסים למסאז'. לא משלמים אם לא רוצים להשאר. נמצא במרכז העיר, גג 10 דקות נסיעה מכל מלון מרכזי. שעות פתיחה: כל השבוע מ-12:00 עד 3:00 בלילה (כניסה אחרונה ב-2). רק ביום ראשון עד 2 בלילה (כניסה אחרונה ב-1). לפרטים והזמנות: וואטסאפ 0524-524-524.
 

מסאז' בוקרשט, מסאז' רומניה, מסאז' אירוטי, בודי מסאז', מסאז בוקרשט, מסאז רומניה, מסאז אירוטי, בודי מסאז, בדי מסאז, מסאז' בבוקרשט, מסאז' ברומניה, שירותי מסאז', וילה מסאז', חשפנות בוקרשט, חשפניות בוקרשט, מועדון חשפנות בוקרשט, לימוזינה בוקרשט, לימוזינה חשפנית, חשפנית מסאז'


האטרקציות העיקריות לגברים בבוקרשט:


שימו לב: מלא נהגי מוניות וכל מיני יחצנים למיניהם יציעו לכם ללכת לאותם המקומות. אנחנו החברה הגדולה ביותר ברומניה למסיבות רווקים ואנחנו המצאנו חלק מהשירותים הנ"ל ולכן גם שותפים בחלק מהם. זו הסיבה שאנחנו לא רק סוגרים לכם את ההזמנה אלא גם נותנים לכם אחריות, שירות וזמינות טלפונית לכל בעיה שלא תהיה. אם קיבלתם הצעה ממישהו אחר אל תתביישו להתייעץ איתנו אם זה בסדר. יש לנו יחצנים רבים ושותפים לעסק ויתכן שדיברתם גם איתם. מבצע: בסגירת כל האטרקציות המופיעות כאן תקבלו הנחה גדולה.
 
דיל של החיים: בסגירת לימוזינה + לופט מסיבה פרטית + מסאז' אירוטי = תקבלו כניסה חינם והסעה חינם למועדון חשפנות! 
 
דיל חבילה: יש לנו בשבילכם חבילות בילויים משתלמות ביותר לכל החופשה בבוקרשט: חבילת רווקים