סילבסטר- מסיבות הסילבסטר במועדונים הגדולים בבוקרשט

פייס Face: מועדון הפייס השנה הוא היקר ביותר. כניסה 300 ליי כולל בופה אוכל חופשי. שולחנות: 1100 יורו, 1500 יורו, 3000 יורו. המחיר כולל חבילות שתיה כמפורט בתמונות המצורפות. ככל שהשולחן יקר יותר, החבילה גדולה יור והמיקום במועדון מרכזי יותר. לא ניתן להכנס למועדון בלי הזמנת שולחן. רכישת כרטיס מחוייבת עבור כל אחד גם בהזמנת שולחן.
בליל השנה החדשה (סילבסטר, או ברומנית רבליון Revelion), כל המועדונים, ברים, מסעדות ובתי קפה עושים אירועים וכולם בתשלום ובהזמנה מראש ותשלום מראש. אנחנו מפרסמים ומיחצנים את המועדונים הגדולים והמפוארים. אנחנו מעבירים לכם את המידע בדיוק כפי שהמועדון מפרסם, ללא הבדלי מחירים. היתרון הוא שאנחנו מאפשרים לכם לבצע הזמנה ותשלום דרכנו בשקלים בישראל היות ואין לכם אפשרות להגיע למועדון לשלם מראש. אנחנו חברת היחצנות הרישמית של המועדונים הגדולים.

חשוב שתדעו שבכל מועדון יש כרטיס כניסה שחייבים לרכוש גם אם אתם מזמינים שולחן. בחלק מהמועדונים לא ניתן להכנס בכלל ללא הזמנת שולחן. כרטיס הכניסה בכל המועדונים כולל בופה אוכל חופשי. בכל המועדונים יש גם תוכנית אמנותית/ הופעות.
הזמנות ניתן לעשות דרכנו (שירות חינם) בוואטסאפ 0524-524-524.
 
מועדון ONE: אחד המועדונים המפוארים בבוקרשט, הדיל הכי משתלם מכל המועדונים הגדולים! כרטיס כניסה+ בופה אוכל+ שתיה חופשית+ שולחן= 125 יורו לאדם! הדיל כולל את כל סוגי המשקאות החריפים (לא פרימיום),משקאות קלים, משקות חמים, בירות וכו'.

דיל VIP: הדיל הזה כולל גם משקאות פרימיום, כלומר הוודקה, וויסקי, ג'ין וכו' הם איכותיים ויקרים יותר כגון גרייגוס, בלק לייבל וכו'. מיקום השולחן הוא במרכז מול הבמה. מחיר: 185 יורו לאדם.

הערב כולל דיג'יי והופעה של זמר מקומי מאוד מאוד מפורסם. להזמנות: 0524-524-524.
מועדון KAYO: אחד המועדונים המפוארים בבוקרשט, מועדון הקיץ של הבמבו. המועדון היחיד שמציע כניסה ברכישת כרטיס בלבד (בלי שולחן). מחיר כרטיס 350 ליי כולל בופה אוכל חופשי. שולחנות: רגיל 750 יורו (להזמנת שתיה), ויאיפי 1500 יורו (להזמנת שתיה). להזמנות: 0524-524-524.