מסיבות, חיי לילה, טיפים ומבצעים

המועדונים הפעילים והמומלצים במשך השבוע (חורף 2019/20): 

ראשון שני שלישי אין מועדונים גדולים פתוחים, יש דאנס ברים בעיר העתיקה המכונה 'המרכז הישן'. אפשר להסתובב שם ולהכנס לאחד מעשרות המקומות הפעילים. במבו ניסגר!
רביעי:
מועדון פרינסס פתוח בחורף בימי רביעי. זהו ערב לסטודנטים רומנים ובעיקר לנשים היות ובמהלך המסיבה יש הופעות של חשפנים. זה המקום המושלם למסיבות רווקות וכמובן שגם הגברים יהנו בשל ריבוי הבנות שבאות לבלות בערב הזה. כניסה 50 ליי גם בהזמנת שולחן. בשולחן רגיל יש מינימום הזמנה 740 ליי. בשולחן ויאיפי 1500 ליי וכניסה חינם.
חמישי: Princess מועדון מצויין והיחיד שפתוח בימי חמישי. זהו ערב שיצרנו במיוחד בשביל הישראלים ולכן יש גם מוסיקה ישראלית. עיקר המבלים בפרינסס בימי חמישי הם ישראלים וסטודנטים מקומיים. 
מינימום הזמנה בשולחן רגיל 740 ליי ובשולחן ויאיפי 1500 ליי.
שישי: Face הפייס הוא כיום המועדון הכי גדול ומפואר בבוקרשט והוא הכי חזק בימי שישי. כניסה דרכנו היא חינם בהזמנת שולחן. ללא שולחן הכניסה היא 50 ליי לאדם. מינימום הזמנה בשולחן רגיל 1000 ליי ובשולחן ויאיפי 2000 ליי. בנוסף לפייס יש את מועדון בואה Boa בדיוק באותו קונספט ופרינסס ב 740 ליי לשולחן.
שבת: כל המועדונים פתוחים בשבת: פייס, פרינסס, בואה. אנחנו סוגרים שולחנות לכולם. בפייס בשבת כניסה עולה 50 ליי גם בהזמנת שולחן רגיל. כניסה חינם בהזמנת שולחן vip. ראה פרטים בהמשך הדף.
10% הנחה על החשבון במועדון פרינסס שישי שבת! 

כל השבוע יש פעילות בעיר העתיקה - מרכז הברים והמסעדות.

להזמנת שולחנות למועדונים סמסו לנו בוואטס אפ את שם המועדון, השם שלכם ומספר האנשים לטלפון 0524-524-524. השירות הוא חינם! מומלץ לבצע את ההזמנה עד שעה 22:00 ביום המסיבה כי לאחר מכן לא בטוח שישארו שולחנות. 
 
שולחנות במועדונים: בהזמנת שולחן במועדון צריך להתחייב על הזמנת שתיה בסכום מינימום. בכל מועדון סכום המינימום הוא שונה. להלן הפירוט:
שולחן רגיל: בפרינסס 740 ליי, פייס 1000 ליי, בואה 1000 ליי, במבו 1100 ליי. 
שולחן ויאיפי: בפרינסס 1500 ליי, בפייס ובואה 2000 ליי. 
מבצע ללקוחותינו בלבד: שישי שבת בפרינסס כל החורף 10% הנחה על החשבון!!!

שולחן VIP ממוקם במתחם שליד הבמה המרכזית, זה אזור יותר נחשב ויותר 'פוזה'. ללקוחות 'כבדים' המועדון מארגן מארחות שמצטרפות לשולחן.
לכל שולחן יש ספה שמספיקה ל 5 אנשים בערך. אם אתם מעל 5 אין מקומות ישיבה לכולם (אבל זה מועדון). לקבוצות גדולות מומלץ לקחת 2 שולחנות.
מחיר הבקבוק לא כולל את התוספות! רד בול החל מ 15 ליי, תפוזים/קרנבריס/תפוחים- בסביבות 40 ליי 1 ליטר. רק בפרינסס יש חבילות של בקבוק כולל תוספות וזה מופיע בתפריט.

*חשוב לדעת: השולחנות שמורים עד שעה 0:30 בלבד ולכן יש להגיע מוקדם, מומלץ 0:00. בכניסה למועדון חייבים לציין שיש לכם שולחן על שימכם (לציין את השם) ברשימה של עידן!

*בהזמנת שולחן דרכנו אתם מקבלים מיקום טוב, יחס מיוחד עם פתרון בעיות ואתם מוגנים מרמאויות או 'טעויות' בחשבון. שעת הגעה מומלצת 0:00.
*אין צורך בתעודות זהות, אין הגבלת גיל, יש להגיע בלבוש הולם.
*בהזמנת חבילת רווקים מראש הסכום מינימום בשולחן כבר משולם, הבקבוקים כלולים ואין צורך להתעסק בכספים.

מחיר ממוצע של בקבוק: סקיי/אבסולוט/פינלנדיה- 300-400 ליי (לא קיים בכל המועדונים), וודקות פרימיום: בלוודר/סירוק/אוסטויה החל מ-600 ליי, בקבוק גדול 1.75 ליטר החל מ-1500 ליי. בפייס ובפרינסס יש רק וודקות פרימיום. אגב גרייגוס לא קיים בכל המועדונים, המקביל שלו באירופה הוא בלוודרה (belvedere) ואוסטויה (ostoya). המחירים לא כוללים טיפ, נהוג לתת 10%. 

כניסה למועדונים: הכניסה לרוב המועדונים היא חינם בהזמנת שולחן. ללא שולחן הכניסה עולה 50 ליי. במועדון פייס ובמבו בכניסה למתחם המועדון יש עמדת תשלום ולאחר מכן בכניסה למועדון עצמו בצד שמאל נמצאת המארחת עם הרשימות של מי שהזמין שולחן. אם הזמנתם שולחן יש להגיד את שם ההזמנה (השם שלכם) גם בכניסה הראשונה וגם למארחת שנמצאת אחרי הכניסה. בבמבו לא תמיד מכניסים בלי שולחן. בכל המועדונים יש קוד לבוש. אין כניסה בלבוש לא מכובד ובנעלי התעמלות. כניסה לפייס עם שולחן היא חינם דרכנו בלבד!


מחירים מיוחדים ופינוקים במועדונים למזמינים חבילת מסיבת רווקים מראש!
 

למה לשלם על חבילת רווקים מראש? למה צריך מדריך בילויים?
בהזמנת חבילת רווקים אתם משלמים הרבה פחות מהסכום שתשלמו אם תעשו הכל לבד. אתם מקבלים מחיר מיוחד ללימוזינות, מוניות, סימקארדים וכו'.
אתם מקבלים הדרכה וליווי של מדריך בילויים ישראלי שישמור עליכם מנוכלויות, עקיצות וכל מיני טריקים שעושים לתיירים במועדונים, במוניות, בוילות של המסאז'ים וכו'. אומנם ישראלים הם 'לא פראיירים' אבל במדינה זרה אתם אורחים ואתם לא מודעים להרבה דברים שקורים שם מאחורי הקלעים.
אנחנו חוסכים לכם זמן, כסף והתעסקות מיותרת בחיפושים ועוזרים לכם בפתרון בעיות.

לכל דבר ברומניה אתם מוזמנים ליצור קשר בוואטס אפ 0524-524-524 עידן

 
אזהרות והתראות (מועדונים ומוניות):  יש להזהר מנהגי מוניות! הנהגים מקבלים עמלות ממועדונים ומקומות בילוי על חשבונכם!
קודם כל מומלץ להזמין מוניות אך ורק מאפליקיות כגון: Uber, Clever taxi, Bolt, Yango. אם בכל זאת החלטתם לעלות על מונית ברחוב אז:
יש לעלות רק על מוניות עם פרסום של חברה מסודרת ושרשום להן על הדלת מקסימום 1.99 זה התעריף הכי זול היום לק"מ. עד 2 ליי זה מחיר סביר.
יש לוודא שהמונה גלוי ומופנה אליכם. לא לסגור מחיר נסיעה מראש! הנהג מחוייב לפי חוק להפעיל מונה כשאתם נכנסים למונית והמונה מתחיל מהמחיר לק"מ (1.99 לדוגמא). מחיר ממוצע לנסיעה בעיר בסביבות ה-10-20 ליי. נהוג לתת לנהג כמה שקלים טיפ או לעגל את הסכום למעלה ולא לבקש עודף של 2-3 ליי. אם אתם חשים שאתם מרומים או שהמונה קופץ מהר מידי תגידו לנהג לעצור וצאו מהמונית, הנהג לא יעשה כלום. בשדה תעופה ובמלון רדיסון בלו יש מכונה אוטומטית להזמנת מונית ובשאר בתי המלון אפשר לבקש מפקידי הקבלה להזמין לכם. 
לא לעלות על מוניות שמחכות מחוץ למלון רדיסון ומאריוט שלא הוזמנו על ידי המלון! כנ"ל לגבי מוניות בכניסה לעיר העתיקה.
*זהירות מנהגי מוניות שאומרים לכם שהמועדון סגור או לא טוב וממליצים על מקום אחר- הם מקבלים עמלות ממועדון מסויים.
*לא לתת לנהגי מוניות להכנס איתכם למועדון וכל מקום בילוי אחר כי הם מקבלים עמלה על חשבונכם!
*מומלץ להזמין כל מקום בילוי דרכנו ונוכל גם לדאוג לכם להסעות מסודרות חינם או מוניות טובות.
*זהירות מנהגי מוניות דוברי עברית או זורקים מילים בעברית או משמיעים מוסיקה ישראלית. זאת השיטה שלהם ללכוד ישראלים תמימים. נהגים מבוגרים הם תמיד אמינים יותר. נהגים שחומי עור הם צוענים והם לרוב תכמנים יותר (בלי הכללות כמובן).
*בהזמנת שולחן במועדון דרכנו יש להגיד בכניסה שיש לכם שולחן על שימכם מעידן. ככה תקבלו את השולחן שהוזמן עבורכם ותהיו לקוחות 'מוגנים'.

פריטת כסף: ניתן לפרוט כסף בכל change ברחובות במרכז העיר ולקבל את השער הכי טוב. ניתן לפרוט גם בשדה התעופה, בקזינו ובבתי המלון אך השער בכל אלו פחות טוב. במקרה חירום ניתן לפרוט כסף גם אצלנו ללא עמלות.